Propadla se lávka a tři kamarádi spadli do jezera

úterý 16. červen 2009 09:15

První se ještě stačil nadechnout a ze všech sil spěchal k hladině, aby se zachránil. Cestou spálil všechen kyslík z plic i krve a utopil se. Druhý se taky stačil nadechnout. Když viděl potíže prvního, rozhodl se šetřit kyslíkem jak to jenom půjde. Pomalu bez pohybu se vznášel k hladině. Ale trvalo to příliš dlouho a utopil se taky. Třetí se nekoukal ani napravo ani nalevo, pomalu začal plavat k hladině a s vypoulenýma očima to taktak stihl. Zachránil se.

Když se vysoukal na hladinu, polovina lidí na břehu jásala, že se zachránil, druhá polovina po něm házela kamením, protože nepomohl těm ostatním.
Lumír Vitha

Lumír Vitha

Lumír Vitha

Opatřil jsem si notebook. Tak si to užijte.

a) Levice si myslí, že: "Stát se má postarat o své občany". b) Pravice si myslí, že: "Občané se mají postarat sami o sebe a o svůj stát". Já myslím, že b) je správně. Do diskuzí pod svými texty nevstupuji. Když chci a mám kam, pošlu mail. Že jsem egoistický narcisistní extrovertní psychopat s IQ tykve už jsem slyšel, ale pokud máte potřebu mi to připomenout, dobrá. Opakování je matka moudrosti. Ale taky mám rád, když mě někdo chválí. Hezký den! :-)

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora

Oblíbené blogy